Klubi tutvustus

Spordiklubi Spa&Sport on Pärnu suurim spordiklubi, mis asub nii Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuses kui Tervise Vabaajakeskuses.

Oleme liitnud mõlema maja sporditeenused ühe spordiklubi alla, et pakkuda klientidele rohkem võimalusi ja vaheldusrikkust treenimisel – ühe kaardiga on võimalik kasutada mõlema maja sporditeenuseid.  Tervise Paradiisi ujula ja jõusaal on avatud iga päev 6:30-21:00. Treenida või lõõgastuda sauna- ja veekeskuses  on võimalik iga päev 7.00 – 21.00. Mõlemad hooned asuvad Pärnu rannarajoonis.

Spa&Sport spordiklubis on Teil treenimiseks järgmised võimalused:

Teil on võimalus valida 5 erineva perioodikaardi vahel:

„Ujula“ perioodikaart – annab võimaluse treenida nii Tervise Paradiisi ujulas kui ka Tervise sauna- ja veekeskuses, kus lisaks täispikkuses ujumisbasseinile on lõõgastav jaapani vann, mullivann ja 5 erinevat sauna: aurusaun; soolasaun; infrapunasaun; aroomisaun ja soome saun. NB! Perioodikaardiga saab külastada Tervise sauna-ja veekeskust kuni kella 15:00-ni

„Rühmatreeningud+ jõusaal“ perioodikaart – annab võimaluse treenida nii Tervise Paradiisi kui ka Tervise vabaajakeskuse kõigis rühmatreeningutes ja sobival ajal kasutada jõusaale mõlemas majas.

„Kõik hinnas“ perioodikaart – annab võimaluse kasutada Tervise Paradiisis kui ka Tervise vabaajakeskuse sporditeenuseid – 2 jõusaali, 2 ujulatrühmatreeningud nii Tervise Paradiisis kui ka Tervise vabaajakeskuses ning Tervise sauna-ja veekeskuse kasutus. 

„10-korra kaart” 60 päeva –  annab võimaluse külastada Tervise Paradiisi jõusaaliujulat ja rühmatreeninguid ning
Tervis ravispaahotelli jõusaali ja rühmatreeninguid.  Perioodikaart kehtib 60 päeva. 

„Kõik hinnas“ aastakaart – annab võimaluse kasutada Tervise Paradiisis kui ka Tervise vabaajakeskuse sporditeenuseid – 2 jõusaali, 2 ujulatrühmatreeningud nii Tervise Paradiisis kui ka Tervise vabaajakeskuses ning Tervise sauna-ja veekeskuse kasutus.