Lisateenused

Spa&Sport spordiklubis on võimalik analüüsida oma keha koostist kasutades selleks Jawon ioi 353 analüsaatorit

Kas sa soovid teada oma rasvavaba kaalu? Kas sa tead palju kaaluvad sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas?

Jawon ioi 353 kehaanalüsaator võimaldab saada kõike seda infot ja rohkemgi veel alustades baasinfost (kaal, pikkus jne) ja lõpetades spetsiifilisemate näitajatega (lihasmass, rasva%, bioloogiline vanus jne.). Tulemused on 99% täpsusega ning soovituslikud tulemuste näitajad on kooskõlastatuses WHO’ga (Maailma Tervise Organisatsiooniga).

Lisaks eelnevale infole kuvab Jawon põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži.

Kui kaalu, rasva%, pikkuse ning lihaste osakaal ei ole kehas vastavalt soovituste järgi tasakaalus pakub Jawon välja kaalu muutuste juhise. Välja on toodud soovituslik muutus päevases toidu kaloraažis ning samuti ka vajalik energiakulu suurendamine liikumise arvelt.
Jawon ioi 353 võimaldab saada ülevaadet sinu kehakoostise näitajatest, mis annab edaisiseks treeninguteks ning toitumiseks teavet ning positiivse impulsi.

Kehaanalüüsi saab teha E – P 9:00 – 19:00


NB! Vajalik aja broneerimine! Pöördu veekeskuse admistraatorite poole ja võta ühendust treeneriga (Jaana Junson, Ramil Lipp, Marge Rull või Kätlin Erkmann) ning lepi analüüsiks kokku sobiv aeg.

Hind 20€ /1 analüüs