Jõusaal

Jõusaal on avatud Teile treenimiseks 7 päeva nädalas

Spa&Sport spordiklubi kliendid saavad ühe perioodikaardi alusel kasutada jõusaale nii Tervise Paradiisis kui ka Tervis ravispaahotellis. Jõusaal asub Tervise Paradiisis veekeskuse 1. ja 2.korrusel ning Tervis ravispaahotellis Vabaajakeskuses.

Tervise Paradiisi ruumikas jõusaal on Pärnu suurim ning avatud 7 nädalas. Teie käsutuses on jõusaali kahel korrusel, 29 erinevat jõumasinat/seadet ja 17 erinevat kardioseadet. Lisaks Eesti ainus Double Mega-rack komplekt, mis võimaldab treenida viisil, mis tavapärases jõusaalis puudub ning täiesti unikaalne S-Drive jooksurada – nutikas tehnoloogia võimaldab tänapäeval suurt staadionit omamata teha kiiredusharjutusi spetsiaalselt väljatöötatud jooksurajal – tõuka raskust või jookse takistusega – kõik on võimalik!
Saal on varustatud Gym80 trenazööride ning Matrix ja TechnoGym seadmetega.

Tervis ravispaahotelli jõusaalis ootavad Teid ootavad 13 erinevat Gym80 jõumasinat ja 8 erinevat Matrix kardioseadet. Treeningsaalist eraldi asub privaatne venitusruum. Jõusaali kliendid saavad alates kella 16:00st kasutada ka ujumisbasseini ja sauna! Basseini sügavus on 1.10-1.40m ning vesi selles on mõnusalt 30 kraadi soe. Saun on madala temperatuuriga (60-70 kraadi) ning ideaalne võimalus lasta oma kehal lõdvestuda peale intensiivset treeningut.

Meie jõusaalides tunneb end mugavalt ka vähese kogemusega treenija ning algaja jõusaalis. Seadmed on turvalised ning lihtsasti kasutatavad. Külastajate käsutuses on eraldi riietus- ja duširuum. Personaaltreeneri juhendamisel saate soovi korral paika panna individuaalse treeningprogrammi. Suure populaarsuse on võitnud ringtreening jõusaalis.

Tervise Paradiisi jõusaal on avatud E-P 06:30-21:00.

Tervis ravispaahotelli jõusaal on avatud E-N 7:00-21:00 ja R-P 7:00-22:00.

NB! E-R kell 9.15-10.00 toimub Tervis ravispaahotelli jõusaalis raviosakonna ringtreening. Sel ajal võib jõusaal olla rahvarohkem.
Tervis ravispaahotelli Vabaajakeskus (sauna- ja veekeskus, jõusaal, spordisaal) on hooldustöödeks 2023. a suletud 16.05; 19.09 ning 3.12 kell 13:00 kuni 7.12 kella 15-ni.

Treeningute ajakavaga saate tutvuda siin.
Jõusaali hinnakirjaga saate tutvuda siin.

Jõusaal