Infrapunasaun

Spa&Sport Spordiklubi naiskülastajad saavad nautida infrapuna tervistavat mõju!

Spa&Sport spordiklubi suures aeroobikasaalis treeninuid rõõmustab täielikult uuenenud infrapunasaun. Sauna imelised omadused virgutavad vaimu, turgutavad keha ja lisavad reipust.

Infrapunasaunast on rohkelt abi kehalise pingutuse järel taastumise kiirendamisel, verevarustuse parandamisel ning lihaspinge leevendamisel.

Just seetõttu asubki infrapunasaun Tervise Paradiisis Spa&Sport spordiklubis . Ka varasemalt oli see
naiste garderoobis, kuid uuenduskuuri asemel paigaldati sinna täiesti uus saun, millest on
kiiresti saanud meie tublide treenijate üks suuri lemmikuid.

Infrapunsaunale on omistatud lugematul arvul kasulikke omadusi eelkõige tema olemuse ja toimimise tõttu. Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt,
ilma ümbritsevat õhku kütmata n (just seeõttu
puudub ka taoline ebameeldiv nähtus nagu ehete ülekuumenemine). Soojenevad nahk ja nahaalused koed.

Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja vaatamata sellele, et ümbritseva õhu temperatuur on natuke üle 35 kraadi, on higistamine võrreldes tavasaunaga 3 korda intensiivsem. Infrapunasaun aitab organismist välja viia jääkaineid, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja.

Enne ja pärast infrapunasauna kasutamist tuleb juua rohkelt vedelikku.
Infrapunasaun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, suurendab potentsi, kergitab kasvuhormoonide taset ja muudab reipaks. Saunaline põletab 30minutilise seansiga üle 600 cal. Seda on rohkem kui kulub energiat sama kaua joostes.

NB! Infrapunasaun asub Spa&Sport spordiklubi suure aeroobikasaali esimeses naistegarderoobis.

Head saunatamist!