Rühmatreeningud

Spa&Sport spordiklubis toimuvad paljud erinevad rühmatreeningud nii aeroobikasaalis, jõusaalis kui ujulas. Treeningute tase ja raskusastmed on erinevad ning seega leidub midagi sobivat igale trennisõbrale. Allpoolt leiate erinevate spordiklubis toimuvate treeningute kirjeldused.

Rühmatreeningud aeroobikasaalis

CXWORX™
Body Pump
Body Balance
Body Combat
Shin Do
Zumba
Fatburn

Body Fatstep

Fysioball

Klassikaline jooga

MilitaryCircuit

YOGAfunC 

Lihashooldus

Tervis kõigile

BodyJam

Pilates

Rühmatreeningud jõusaalis

Ringtreening

Rühmatreeningud ujulas

AquaAerobic (vesiaeroobika)

Vesijooks

 AquaLatino

Ringtreening vees

Saunaflow

AquaCombat

Vesilaud-HIIT

Vesilaud-Yoga

Rühmatreeningute hinnakirjaga saate tutvuda siin.

Tutvu tunniplaaniga siin.

 

CXWORX™

CXWORX™ on eriti tõhus 30-minutiline Les Mills’i treeningprogramm, mis on suunatud kerelihaste treenimisele.

CXWORX™, mis on Skandinaavias tõusnud kiiresti üheks populaarseimaks treeninguks ning seda põhjusega. CXWORX™ vormib kerelihaseid ning on ideaalne, kui soovid saavutada pingul kõhtu ja tuharaid. Lisaks arendab treening tugevust ja vastupidavust.

CXWORX™, ei ole tavaline treening! See toetub paljudele parimatele finess-treeningute omadustele:

 • Tugineb tipptasemel teadusuuringutele
 • On täiesti uudses 30-minutilises formaadis
 • Ühendab endas personaaltreeningu ja rühmatreeningu parimad omadused
 • Trennis kasutatakse kummi-tube’i ja lahtist raskusketast
 • Haarav koreograafia ja kõige kaasaegsemad pop-muusika hitid, mis panevad su elama!
 • Kerelihaste treening (keskendudes peamiselt ülakehale)

CXWORX™, on intensiivne, paljusid erinevaid lihasgruppe haarav lihasvastupidavus -treening ootamatute lahendustega.Kui tunned, et CXWORX™ on midagi just Sulle, siis tule ja proovi!

Raskusaste – edasijõudnud, meistriklass
Treener RAMIL, KÄTLIN, KRISTEL K. 

Les Mills Body Pump

Les Mills Body Pump treeningut on tituleeritud üheks edukaimaks rühmatreeninguks kogu maailmas ja tervisespordi ajaloos üldse.

Tegemist on 60 minutilise hoogsa muusika saatel toimuva lihasvastupidavuse treeninguga, kus kasutatakse spetsiaalselt vaid Body Pump treeningule omaseid kange ja ketaste komplekte. Kangi raskusi saab valida vastavalt soovile ja treenituse astmele. Kangid on saadaval raskuses 2 – 32 kilo.


1 tunni jooksul tehakse levinumaid baasharjutusi nagu väljaastekükk, rinnalt surumine, jõutõmme. Seeriate kaupa "töötatakse" läbi kõik suuremad lihasgrupid, samal ajal tõstes nende toonust ja vastupidavust ning kiirendades metabolismi.
Body Pump treeningus puuduvad keerulised sammukombinatsioonid.


Raskusaste – sobib suurepäraselt NII algajatele KUI edasijõudnutele. Treening kogub üha enam populaarsust ka meeste seas.
Treenerid: JAANA, KÄTLIN, LIINA, HENRI DANIEL

Body Balance

Body Balance on suurepärane segu joogast ning tai chi ja Pilatese treeningust, mis arendab keskendumist ja rahustab. Meeldiva ja rahuliku muusika saatel treenitakse vastupidavust ja painduvust.


Body Balance tugevdab Teie kõhu- ja seljalihaseid, muudab kogu keha sitkemaks ja painduvamaks, parandab Teie liikuvust ja tasakaalu, vähendab stressi ja pingeid, parandab rühti, suurendab Teie keskendumisvõimet ja vaimset tunnetust.
Soovitame treeningul käia kaks korda nädalas. Märgatava tulemuse annab nädalas ka ühekordne Body Balance treeningul osalemine, mida võite kombineerida ka muude treeningutega.


Treeninguks vajate mugavaid treeningrõivaid ja soovitavalt pikavarrukaline pluus lõdvestumise ajaks treeningu lõpus. Treeninguajal oleme paljajalu, kuid jalanõusid vajate riietusruumi ja treeningsaali vahel liikumiseks.
Täpselt nagu kõikides Les Mills’ süsteemi programmides, vahetuvad Body Balance harjutused ja muusika iga kolme kuu tagant.

NB! Treening sobib ka rasedatele!

Raskusaste – sobib suurepäraselt NII algajatele KUI edasijõudnutele.
Treenerid: JAANA ja KÄTLIN

BodyCombat

BODYCOMBAT® on Les Mills süsteemi kuuluv erinevatest võitluskunstidest inspireeritud treeningprogramm, mis tuntud üle kogu maailma!

BODYCOMBAT® on üles ehitatud kindlatele harjutustele ja liikumis-kombinatsioonidele, millest moodustatud treeningprogramm vahetub iga 3 kuu tagant. BODYCOMBAT® on suurepärane võimalus teha suure intensiivsusega treeningut väga hea muusika saatel. Treening arendab hästi kogu keha vastupidavust ja koordinatsiooni. Peale esimest treeningut võid oma kehas tunda ootamatult palju lihaseid ning avastada, et välja elatud negatiivsed emotsioonid elule sootuks uue näo annavad.

Raskusaste: edasijõudnud, meistriklass
Treenerid: RAIDO ja KRISTEL K.

ShinDo

.. on venitus- ja lõõgastus harjutuste süsteem.

Eesmärgiks on saavutada keha ja meele tasakaal. Venitusharjutusi on kokku kuus, neist igaüks stimuleerib kahte elundit. Tehes ShinDo venitusi, venivad pingete tagajärjel lühenenud lihased oma normaal mõõtudesse tagasi. Keha eri paikadesse tekkinud blokid sulavad lahti, ning paraneb energeetiline tasakaal.

Raskusaste: sobib kõigile!
Treener: MARGE

Zumba®

Zumba® on emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm.
Iga tants on Zumba programmis üles ehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke ning fitnesselemente.

 

Tunnine treeningprogramm sisaldab peaaegu kõikide tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude, lisaks kõhutantsu, hip-hopi, tango jt. tantsude elemente ning kogu treening kulgeb 10-15 erineva tantsuloo saatel, kiirete ja aeglasemate rütmide vaheldudes. Samal ajal lisatakse märkamatult lihaskoormust tõstvaid aeroobikaelemente, mida vastavalt treeningul osaleja soovile võib ka ära jätta, jätkates ainult tantsulise liikumisega. Sõltuvalt treeningtunnis osalemise intensiivsusest on kaotatud kilokalorite hulk 500-1000.


ZUMBA® sobib KÕIGILE, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba tunnis ei õpita kavasid (nagu tavalises aeroobikatunnis), vaid hakatakse kohe liigutama, kuna tantsude ülesehitus on lihtne ning ei ole vaja oma pead liigselt sammude järjekorra meelespidamisega koormata.Üllatus-üllatus, see programm sobib ka MEESTELE.

 

Raskusaste: treening sobib kõigile!

Treener: EGLE V. ja LUCIA

Step-aeroobika

Tegemist on aeroobikatunniga, kus koormuse lisamiseks kasutatakse spetsiaalseid reguleeritava kõrgusega step-pinke.


Tunnis treenitakse ja trimmitakse eriti tõhusalt alakeha lihaseid: reie-, sääre- ja tuharalihaseid. Tunni koreograafiline osa koosneb erinevatest sammukombinatsioonidest step-pingile ja ümber selle. Treeningu lõpus tehakse jõuharjutusi peamiselt ülakehale.
Vaheldusrikas treening arendab koordinatsiooni, füüsilist vastupidavust ja pakub mõnusalt intensiivse kaloripõletuse. Tund lõpeb venitus- ja lõdvestusharjutustega.

Raskusaste - edasijõudnud, meistriklass
Treener: JAANA

Fysioball

Fysioball ehk võimlemine suure palliga on alguse saanud füsioteraapiast, kus palli kasutati abivahendina taastusravis.

Fysioball-treening koosneb soojendusest, aeroobsetest osadest, lihastreeningust ning venitusharjutustest. Võimlemine palliga arendab ka tasakaalu ning see sobib kõikidele, sest palliharjutusi on lihtne muuta vastavalt treenija tasemele ja vanusele.
Fysioballi treening on sobilik ka ülekaaluliste ja liigestehaiguste puhul, sest jalgadele ei lange liigset koormust.
Tavapärasest erinev treening ning vaid palliharjutustele iseloomulikes asendites sooritatud jõu- ja venitusharjutused pakuvad palju põnevust ja lõbu.

Raskusaste: treening sobib kõigile!
Treener: MARGE

Ringtreening jõusaalis

Üha rohkem populaarsust kogub rühmatreening jõusaalis.

Muusika saatel toimuv vaheldusrikas ja lihasvastupidavust arendav intervalltreening viiakse läbi jõusaalis erinevatel masinatel, kasutatakse ka abivahendeid. Koormust on võimalik reguleerida vastavalt oma füüsilisele ettevalmistusele.


Raskusaste: treening sobib kõigile
Treenerid: JAANA, ANU, KÄTLIN ja MARGE

Aqua-Aerobic

Aqua-Aerobic ehk vesiaeroobika on aktiivne muusika saatel vees liikumise võimalus. Vees liigutades mõjuvad kehale veetakistus, inerts- ja üleslükkejõud.

Vesiaeroobika tund kujutab endast meeldivat treeningut kõigile lihasgruppidele. Soovitame neile, kes armastavad vaheldust ja uusi väljakutseid. Vees on võimalik teha kõike - joosta, hüpata, tantsida, poksida. Tunni pikkus on 45 minutit, sisaldades soojenduse osa, aeroobset treeningut ja kerget lihastööd ning tund lõpeb mõnusate venitustega.

Vesiaeroobika treeningu eesmärgid ja mõju:

 • Liigeste liikuvuse säilitamine ja      parandamine
 • Lihasjõu säilitamine ja suurendamine
 • Vastupidavuse arendamine
 • Tasakaalu arendamine
 • Koordinatsiooni arendamine
 • Hingamiselundite      ja südame-veresoonkonna funktsiooni säilitamine ja parandamine
 • Liigestele mõjuva koormuse vähendamine
 • Kaalu alandav toime
 • Lihaspinge ja valulikkuse vähendamine
 • Emotsionaalne vaheldus
 • Oskamise ja õnnestumise kogemine

Vesiaeroobika on ohutu peaaegu igaühele. Kaaluta oleku sarnane seisund vees kergendab liigutusi, sest lülisammas pole koormatud ja kogu energia saab suunata lihastoonuse tõstmisele.

Raskusaste: treening sobib kõigile!
Treenerid: ANU ja EVE

Vesijooks

Vesijooks on põnev vaheldus traditsioonilisele ujumisele, vesiaeroobikale ja vesivõimlemisele. Vesijooksu abivahendiks on vöö, mis tõstab veesolija veepinnale püstiasendisse ilma, et oleks vaja teha liigseid liigutusi.


Tänu veetakistusele näeme vees liigutuste tegemiseks suuremat vaeva kui kuival maal koormamata samas igapäevaelus niigi vaeva ja vatti nägevaid liigeseid. Pool tund jooksu vees võrdub kahe tunni sama intensiivsusega jooksuga kuival maal.
Vesijooks arendab aeroobset töövõimet, suurendab lihasjõudu ja vähendab lihaspingeid, parandab südame-veresoonkonna tööd, kiirendab ainevahetust. Vesijooks on jõukohane ja sobiv kõigile - nii eakatele kui ka lastele, sportlastele ja tervisesportlastele. Eriti hästi sobib vesijooks ülekaalulistele, liigesvalude käes kannatajatele ja taastusraviks.

NB! Vesijooks ei sobi, kui:
 • sa ei oska üldse ujuda,
 • sul on mõni ägedalt kulgev haigus nagu näiteks:
  • kõrvapõletik,
  • silmapõletik,
  • nohu
  • palavik
  • herpes
 • sinu arst on selle tegevuse keelanud
Raskusaste:  treening sobib kõigile
Treener: EWE ja KAIRE

Body Fatstep 

Body Fatstep on tund, kus eelkõige on tegemist rasvapõletamisega ja selleks kasutatakse tunni alguses lihtsaid sammukombinatsioone kas siis step-pingil või põrandal liikudes.

Tunni teises osas tehakse vahelduvalt jõuharjutusi kergemate hüplemiste ja liikumistega ehk  hapnikutarbimiselundkonnale antakse nii hea koormus.  Ka katsetakse intervallmeetodit,  kus  kõrge pulsiga liikumine vaheldub rahulikuma liikumisega. Tunni lõpetab kerelihaste treenimine  ja kindlasti saavad üle venitatud suuremad tööd teinud lihased.

Pulsikõver võib kohati olla päris kõrgel.  Algajatele pakub treener alati ka lihtsamaid -kergemaid harjutusi sisseelamiseks.
Kohtumiseni trennis!

Raskusaste: treening sobib kõigile!
Treener: JAANA

 

AquaLatino 

45- minutiline tantsuline tund vees latino rütmide saatel. See tund on mõeldud klientidele, kes soovivad nädalavahetuse lõpetada a tuju ja meeldiva emotsiooniga.

Aqua Latino on tantsudest ja rütmidest inspireeritud tantsuline rühma-treening. Tund on väga tõhus, mille käigus treenitakse organismi vastupidavust ja erinevaid lihas-gruppe. AquaLatino lihtsad tantsusammud aitavad vormida kõiki Sinu keha suuremaid lihasgruppe ja mõjuvad eriti hästi südametööle. Aqua Latino sobib absoluutselt kõigile! Tund lõpeb mõnusa lõõgastusega.

Raskusaste: treening sobib kõigile
Treener: ANU

Tervis kõigile

Oled sa noor või vana, mees või naine, üle- või alakaaluline, sportlik või mitte …. – olla terved ja rõõmsad, seda soovime me kõik. Just sellele mõeldes olemegi loonud uudse treeningu, mis on suunatud neile, kes soovivad parandada rahulikus tempos toimuva aktiivse tegevusega oma enesetunnet ning kehalist toonust.

Harjutuste raskustase ja koormus on ka sobilikud kõigile neile, kes siiani on peljanud rühmatreeningute kiiret tempot, suuri raskusi või liikumiskombinatsioone.

Treeningprogramm sisaldab endast 1 tunnist treeningut 2 x nädalas, millest 1 trenn toimub jõusaalis ja teine spordisaalis.

Jõusaalis juhendab treener, kuidas kasutada saalis olevaid masinaid vastavalt teie treenituse tasemele kõige sobivamalt ning efektiivsemalt.

Spordisaalis toimub Hiina ravivõimlemine. Selle treeningu juured ulatuvad Hiina rahvameditsiini. Treeningul saab omandada oskust abistada ennast ise ning olla aktiivne selleks, et ise tasakaalustada oma keha energeetilist süsteemi ja turgutada oma vaimsust. Hiina lõõgastav võimlemine - see on füüsilised harjutused, hingamisharjutused, enesemassaaži elemendid ja meditatsioon, mis on jõukohased igas vanuses inimestele - lastest vanuriteni. Harjutuste eripära on selles, et need pole tavalised füüsilised harjutused, vaid neid sooritades tuleb kasutada oma mõtet ja kujutusvõimet. Harjutused tehakse rahuliku meditatsiooni muusika saatel, istudes toolil või lamades matil. Mugavad treeningurõivad ja sokid on soovitavad. 

Ajakava Tervises
T 17.40-18.40 ringtreening väikeses jõusaalis
N 17.40-18.40 võimlemine spordisaalis

Raskusaste: treening sobib kõigile

Treener: NIINA

Ringtreening vees

Ringtreening vees on vaheldusrikas treening muusika saatel.

Basseini on paigutatud 8 jaama, kus sooritatakse harjutusi erinevatele lihasgruppidele –  arendatakse kogu keha tasakaalustatult. Ühes jaamas tehakse tööd 1,5 - 2 minutit, seejärel liigutakse edasi järgmisse jaama. Ühe treeningu jooksul käiakse kõik jaamad kolm korda läbi.  Vahenditest kasutatakse kõiki vesiaeroobika vahendeid: nuudleid, hantleid, ujumislaudu, kindaid, palle jne. Treening lõpeb venitusharjutustega.

Treening kestab 45 minutit.

Raskusaste: treening sobib kõigile
Treener: EVE

Klassikaline jooga

Klassikaline jooga (tuntud ka kui rāja e kuninglik või aṣṭānga e 8astmeline jooga) on ilmselt vanim inimkonnale tuntud treeningsüsteem.

Patanjali joogasuutrate nimelisest tekstist lähtuv õpetus vaatleb inimest tervikuna ja näeb inimese arengut toimuvat regulaarse praktika tulemusena. Joogapraktika (või harjutus) on suunatud eetiliste, kehaliste, psühholoogiliste, energeetiliste jm aspektide tasakaalustamisele ja muutumisele. Sihiks võib olla oma igapäevase elu  toetamine, kindlate terviseprobleemide käsitlemine individualiseeritud joogateraapiaga või vaimne enesetäiustamine.

Rühmatreening sobib joogaga esmatutvuseks ja igapäevaelu toetuseks. Rühmas tehtavad harjutused võivad väljakutse astmelt muutuda kuid arvestavad alati kohalolijate võimetega. Põhirõhk on suhteliselt lihtsatel liikumistel ja ka staatilistel asenditel, mis on seotud hingamise (prāṇāyāma) ja vahel ka visualisatsioonide ning teiste jooga vahendite kasutamisega. Harjutused võivad pakkuda nii pehmet jõutreeningut kui tasakaalustavat venitust.

Rühma soovi korral saab harjutuse fookuse asetada erinevatele füüsilise keha aspektidele, hingamisharjutusele või/ja meditatsioonile. Jooga ei nõua mingeid eeltingimusi, rühmas harjutamisel peaks vaid tõsisematest tervisehäiretest õpetajale eelnevalt teada andma.

Raskusaste: treening sobib kõigile
Treener: ANDRES

Military Circuit

Military Circuit on militaarse taustaga üldfüüsiline treening, mille eesmärgiks on arendada jõuvastupidavust.

Treeningu ülesehitus võib olla mitmetahuline kombineerituna inimese omal keharaskustel põhinevate harjutuste kui ka vahendite abil sooritavate harjutustega. Tavapäraselt sooritatakse treeningut välitingimustes.  Samas on seda treeningut võimalik suurepäraselt läbi viia ka sisetingimustes.

Military Circuit on väga efektiivne ja tõhus treeningprogramm, mida kasutavad maailmas erinevate riikide armeed oma sõdurite füüsilise vormi parandamisel või juba saavutatud väga hea vormi hoidmisel.

Treening sobib kõikidele inimestele, kellel on huvi enda treeninguid mitmekesistada ja viia oma füüsiline vorm uuele tasemele.


Raskusaste - edasijõudnud, meistriklass
Treener: RAMIL, KRISTEL K.

YOGAfunC

YogaFunc on dünaamiline ja füüsiline muusikaline joogatund, mis aitab lõõgastuda ja luua hea tuju terveks päevaks.

YogaFunc põhineb tehniliselt Ashtanga jooga õpetustel, kus iga loo ajal keskendutakse erinevatele tehnikatele nagu päikesetervitused, ettepainutused jpm. Treening arendab painduvust, tasakaalu ja jõudu.

YogaFunc kontseptsiooni on loonud Ashtanga jooga pikaaegne praktiseerija ja õpetaja Jocke Salokorpi.

Raskusaste – sobib kõigile!
Treener: KÄTLIN

Lihashooldus

Lihashoolduse tunni eesmärgiks on lihaste ja kogu keha ainevahetuse parandamine, samuti lihaspingega kaasnevate vigastuste vältimine.  

Lihashoolduse tund toimub rahuliku muusika saatel ja sobib nii tõsisemale sporditegijale kui ka harrastajatele. Tunnis praktiseeritakse erinevaid tehnikaid fastsiate treenimiseks (foamroller  ja pall). Nende vahendite abil on võimalik tõhusalt läbi venituste ja massaaži vabastada lihase ning sidekoelisestruktuuri, sidekirme ehk fastsia, pingeid ja seeläbi taastada nende normipärasem funktsioon.

Fastsia on kogu meie keha läbiv ühtne sidekoeline võrgustik, mis ümbritseb nii lihaseid, luid kui ka siseorganeid. Iga lihast ümbritseb õhuke sidekoeline kest, mis toetab lihast ja moodustab lihaste ja lihasrühmade vahele vaheseinu ning ei lase neil paigast nihkuda. Nende ülesanne on vastu panna kehale mõjuvatele tõmbejõududele. Nende jõududega paremini toime tulemiseks pakseneb ja restruktureerub fastsia kohtades, kus talle langeb suurem koormus.  

Raskusaste – sobib kõigile!
Treener: KÄTLIN

 Saunaflow

Mida saunast otsida, seda saun ka pakub. Kui lähed sinna vaid pesemiseks ning temperatuur läheneb vee keemispunktile, annab leil kindlasti võimaluse põhjalikuks higistamiseks ja puhastamiseks.

Soovime tutvustada spordiklubi kliendile sauna ka teise nurga alt – paigana, kus võib mõnusalt olla ja lõdvestuda. Mõõdukas, 50-kraadises soojuses läbiviidav Saunaflow on treening, milles ühinevad sauna vaikus, lõdvestav ja tugevdav mõju.

Saunaflow harjutused sobivad mõnusaks treeninguks igas eas ja kehakaalus inimesele, vaatamata tema füüsilisele võimekusele. Kõik Saunaflow liigutused tehakse laval istudes umbes 50-kraadise temperatuuriga saunas. Liigutused tugevdavad keha keskosa ja  jalgade lihaseid, teised lisavad lülisamba ning õla- ja puusaliigese liikuvust, mõned venitavad kaela- ja keskkoha piirkonda, teised selja-, külje- ja tuharalihaseid.

Saunaflowl on sügav lõõgastav mõju kehale ja meelele, lisaks kiirendab ainevahetust, vähendab stressi ning lõpptulemusena paraneb uni. Kui avad mõõdukalt sooja sauna ukse, on kõik vajalik olemas.

Treening viiakse läbi lühikestes ja kergetes treeningriietes. Lisaks võta kaasa veepudel ja paar väikest käterätti.

Raskusaste- sobib kõigile
Treener- KÄTLIN

BODYJAM

BODYJAM on kardiotreening, kus tunned tantsimisest tõelist rõõmu!

See on sõltuvust-tekitav segu värskeimatest tantsustiilidest ja kuumimatest hittidest. BODYJAM  paneb sama palju rõhku nii lõbutsemisele kui ka tõsisele trennile. Särav treener õpetab sind selle 55-minutilise trenni vältel temperamentselt liikuma. Seega – haara kaasa sõber, tule esiritta ning saa osa tantsu imelisest energiast!

BODYJAM  uus kava koos uue muusika ja koreograafiaga tulev välja iga kolme kuu järel nagu seda kõikide LES MILLS treeningute puhul. Iga uus kava on uudne tantsukogemus olenevalt sellest, mis on hetkel muusika- ja tantsumaailmas populaarne ja kuum.

Treening kestab 55 minutit.

Raskusaste – treening sobib kõigile
Treener: EGLE V., TRIIN

PILATES

Pilates on süsteemne treening, mis annab hea rühi ja toetab igapäevast liikumist.

Pilatese põhieesmärk on kerelihaste tugevdamine, lülisamba stabiliseerimine ja füüsilise ning vaimse tasakaalu saavutamine. Harjutusi sooritatakse üldjuhul kindlas järjekorras, lihtsamast keerukamateni.

Pilatese põhimõtteks on keskendumine, kontrollimine, õige hingamine ja liigutuste täpsus ning sujuvus. Pilateses vaadeldakse keha kui tervikut, mida treenitakse erinevate lihasgruppide asemel ühtselt ning mille jooksul kaasatakse töösse kere pisimadki lihased. Võimlemisharjutusi tehakse hoides lihased pidevalt töös ning väikeste korduste arvuga. Treenija peab kuulama ja kontrollima oma keha, et sooritus oleks täpne ja kvaliteetne. Pilates õpetab kõiki harjutusi sooritama kehale õigetes ja turvalistes asendites, mistõttu saab õpitut rakendada ka teistel aladel treenides ning ka igapäevaelu tegevustes.

Spa&Sport spordiklubis praktiseeritakse klassikalist Pilatest. Treener Marge on läbinud Corppus Pilatese koolituskeskuses Kaisa Marrani juhendamisel Pilates Foundation Level 1 matitreeningu koolituse.

Raskusaste – sobib kõigile!
Treener: MARGE

AquaCombat

Basseinis saab teha palju rohkem kui lihtsalt aeroobika!  Meie spordiklubi pakub erakordset võimalust kõigil proovida AquaCombatit, mis on suure intensiivsusega ja erinevatel käe- ning jalalöökidel põhinev treening vees.

AquaCombat on kogu keha treening, mis arendab hästi vastupidavust ja koordinatsiooni, vormib kõiki suuremaid lihasgruppe, põletab suurel hulgal kaloreid, annab palju energiat ning vähendab stressi. 

Vesi tekitab loomupärase takistuse, mis tähendab, et iga uus harjutus on väljakutset esitav. Väga hea ja kaasahaarav muusika teeb treeningu veelgi lõbusamaks. 

Trenni võta kaasa mugavad ujumisriided ja hea tuju :)

Raskusaste: sobib suurepäraselt NII algajatele KUI edasijõudnutele.
Treener: Kristel K.

Vesilaud - HIIT

Vesilaud Boga FitMat on ujuv platvorm, mida saab kasutada uuel, lõbusal ja dünaamilisel viisil.  Selle peamine funktsioon on selle jäikus veel peal.

Vesilaud-HIIT on kõrge intensiivsusega, lõbus 45- minutiline kogu keha treening, mis parandab lihasjõudu ja-vastupidavust ning arendab koordinatsiooni ja tasakaalu. See on vinge segu aeroobsetest ja anaeroobsetest harjutustest, aga seda kõike ebastabiilses keskkonnas. Kui trennis käia korrapäraselt, on tugev keskosa ja ilus lihastoonus garanteeritud ja seda kõike  põhimõtteliselt lõbutsemas käies :)

Riietus - pane selga tavaline trenni/jõusaali riietus, mida sa ei karda märjaks teha. NB! Treening EI sobi kui ei oska ujuda!

Raskusaste: sobib suurepäraselt NII algajatele KUI edasijõudnutele.
Treener: KRISTEL K.

Vesilaud-Yoga

Vesilaud-Yoga annab Sulle võimaluse jätta treening kindlal maapinnal seljataha ja astuda ujuvasse ja veepealsesse joogapraktikasse BogaFit matil.

Vesi ise loob juba rahustava atmosfääri, ent esitab samas hoopis teistsuguse väljakutse meie keha-, meele- ja tasakaalutreeningule. On vahva õppida lihtsamates jooga asendites keharaskuse jaotamist, tasakaalu säilitamist ja kehaasendi joondamist. Ujuv keskkond aitab täielikult pühenduda käesolevas hetkes tehtavale.

See treening on mõeldud olema lõbus ja põnev sobides igal tasemel joogahuvilistele. Treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest BogaFit mattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile. Ole valmis naerma, lõbutsema ja vett testima. NB! Treening EI sobi kui ei oska ujuda!

Raskusaste: sobib suurepäraselt NII algajatele KUI edasijõudnutele.
Treener: KÄTLIN