Uued piirangud alates 1.11

Head kliendid!

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud uute piirangutega koroonaviiruse leviku piiramiseks, pääsevad Spa&Sport spordiklubi teenuseid tarbima täisealised kliendid, kes saabudes esitavad ühe järgmistest dokumentidest:

  • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav tõend;
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend, mis pole vanem kui 6 kuud

12-17 aastastel tuleb Tervise Paradiisi veekeskuse ja Tervis Sanatooriumi sauna- ja veekeskuse teenuste kasutamisel esitada kehtiv vaktsineerimispass, läbipõdemise tõend, negatiivne PCR testi tulemus, mis pole vanem kui 72h, või negatiivse antigeeni testi tõend, mis pole vanem kui 48h. Testid peavad olema läbiviidud tervishoiuteenuse osutaja juures. Sobib ka kooliõe juures tehtud kiirtest, kui see tulemus on kooliõe poolt kantud digilukku (paberkandijal allkirjastatud tõendit ei aktsepteerita). Jõusaali, aeroobikasaali või ujulasse treenima minnes 12-17 aastased COVID tõendit esitama ei pea.

Alla 12-aastased nakkusohutust tõendama ei pea.

Koos COVID-19 tõendiga tuleb esitada ka isikut tõendav dokument.

NB! Uute piirangute kohaselt kiirtestid enam nakkusohutuse tõendamisel ei kehti.

29. oktoobrist tuleb vastavalt Valitsuse korraldusele maski kanda kõikides avalikes kontrollitud siseruumides ja tegevustes. See tähendab, et maski tuleb kanda ka jõusaalis, aeroobikasaalis, garderoobides ja duširuumides. Maski ei pea kandma sporditegevuse ajal. Aktiivse tegevuse lõppedes tuleb mask taas ette panna.

NB! Haigena püsige kodus.

Olge terved!