Tervise Paradiis avatakse osaliselt 15.mail

Alates 15.maist on Tervise Paradiis taas osaliselt avatud! 

Avame lisaks majutusele ka meie ravi-ja spaahoolitsuste osakonna. Samuti on alates 15.maist avatud 8.korruse Romantic baar ning ilusate ilmade korral ka Suveterrass koos minigolfi mängimise võimalusega.

Kõik spordiklubi püsikliendid - kasutage võimalusi, mida Teie püsikliendikaart võimaldab. Pakkuge oma kehale veidi lõdvestumist ja hoolt enne, kui korralik trennimaraton pihta hakkab! 
✴️Püsikliendid kehtiva perioodi olemasolul: - 20% kõikidest kosmeetiku-, juuksuri- ja maniküüri/ pediküüriteenustest Tervise Paradiisis.
✴️"Silver" püsikliendid: -15% kõikidest ravi-ja spaahoolitsustest ja -20% kõikidest kosmeetiku-, juuksuri- ja maniküüri/ pediküüriteenustest Tervise Paradiisi.
✴️"Gold" püsikliendid: -20% kõikidest kosmeetiku-, juuksuri- ja maniküüri/ pediküüriteenustest ja -20% kõikidest ravi-ja spaahoolitsustes Tervise Paradiisis
(Püsisoodustused kehtivad tavahinnaga teenustele. Soodustused ei laiene kontuurplastika teenustele).
Teenuste aegade broneerimiseks võtke palun ühendust meie ravi-ja spaaosakonnaga meili teel aadressil medic@spa.ee.

❗️Tervise Paradiisi veekeskus, saunakeskus, Spa&Sport spordiklubi (aeroobikasaal, ujula ja jõusaal), bowling, Neptun Grill ning kauplus jäävad hetkel veel suletuks. Loodame, et saame spordivõimaluste taasavamise kohta infot selle nädala jooksul. Samuti on hetkel veel täies mahus suletud Tervis ravispaahotell.

Kogu Spa&Sport spordiklubi püsikliendiprogramm: http://www.spasport.ee/pusikliendi_programm