Spa&Sport spordiklubi on alates 18.maist AVATUD

Head Spa&Sport spordiklubi kliendid!

Avame Spa&Sport spordiklubi alates 18. maist! Järgime Vabariigi Valitsuse poolt välja kuulutatud korraldusi sporditreeningute korraldamiseks ning palume tähelepanelikult tutvuda piirangute ning erinõuetega, millega peame kõik sel perioodil arvestama. Meie spordiklubi taasavamine ning mõnusalt turvaline õhkkond on kõigi meie kätes - teeme koostööd!

Tervise Paradiisi 25-meetrine ujumisbassein

 • Avame ujumisbasseini 18.mail tavapäraseks ujumiseks. Ujula on avatud 6:30-22:00.
 • Meie veekeskuse instruktorid jälgivad pidevalt basseini kasutavate klientide hulka ning käitumist ja sekkuvad vajalikul hetkel olukordadesse.
 • Rühmatreeningud ujulas toimuvad hetkel vähendatud mahus ning trennid mahutavad kuni 9 osalejat. Treeningutesse saate broneerida end siin. Jälgime graafikut jooksvalt ning vajadusel oleme valmis trennide arvu tõstma.
 • Ujula rühmatreeningute klientidele pakume arvestades trennide väiksemat mahutavust ning võimalikke ootejärjekordi võimalust jätta oma perioodikaart kuni 1.06 tasuta puhkusele ning külastada trenne üksikpileti ostmise alusel. Üksikpileti hind kehtiva (hetkel puhkusel) perioodi olemasolul on 3,50€ / in. / kord. Muudel juhtudel kehtib tavapärane üksikpileti hind.
 • Rühmatreeningu toimumise ajal (E, K, N, R ja P kell 18:15-19:00 ja T kell 19:00-19:45)  piirame ujula tavakülastajatele piletimüüki / arvu. Palume sellega arvestada ning soovi korral antud aega vältida. 

Tervise Paradiisi aeroobikasaal

 • Rühmatreeningud aeroobikasaalis toimuvad hetkel vähendatud mahus ning trennid mahutavad kuni 9 osalejat. 
 • Treeningutesse saate broneerida end siin. Jälgime graafikut jooksvalt ning vajadusel oleme valmis trennide arvu tõstma.
 • Aeroobikasaali rühmatreeningute klientidele pakume arvestades trennide väiksemat mahutavust ning võimalikke ootejärjekordi võimalust jätta oma perioodikaart kuni 1.06 tasuta puhkusele ning külastada trenne üksikpileti ostmise alusel. Üksikpileti hind kehtiva (hetkel puhkusel) perioodi olemasolul on kuni 31.05 3,50€ / in. / kord. Muudel juhtudel kehtib tavapärane üksikpileti hind.
 • NB! Soovime, et kõik meie rühmatreeningute kliendid harjuksid nüüd ja ka hiljem kasutama treeningu ajal isiklikku rätikut. Palun võtta treeningule tulles rätik kaasa – me ei küsi selle värvi ega kuju – näita eeskuju ning kasuta rätikut! Meie veekeskuse instruktorid kontrollivad pisteliselt rätiku olemasolu.

Tervise Paradiisi jõusaal

 • Avame jõusaali 18.mail tavapäraseks külastuseks. Jõusaal on avatud 6:30-22:00.
 • Meie veekeskuse instruktorid jälgivad pidevalt jõusaali külastavate klientide hulka ning käitumist ja sekkuvad vajalikul hetkel olukordadesse. Teame, et Te ei ole oma trennisõpru kaua näinud, kuid väldime lähestikku jutustamist ning keskendume trennile.
 • Võimalusel vältige õhtust „tipptundi“ (17:30-20:00) kui jõusaal on rahvarohkem. Jätame endale õiguse piirata jõusaali pääsemist igal hetkel, kui saalis on liiga palju rahvast. 
 • Ringtreeninguid jõusaalis hetkel ei toimu ning arutame nende tagasi graafikusse toomist al. 1.06.
 • NB! Soovime, et kõik meie jõusaali kliendid harjuksid nüüd ja ka hiljem kasutama treeningu ajal isiklikku rätikut. Palun võtta treeningule tulles rätik kaasa – me ei küsi selle värvi ega kuju – näita eeskuju ning kasuta rätikut! Meie veekeskuse instruktorid kontrollivad pisteliselt rätiku olemasolu.

Tervise Paradiisi veekeskuse ja saunakeskuse, Tervis ravispaahotelli jõusaali, spordisaali ja sauna-ja veekeskuse avame esialgsete plaanide kohaselt 1.06.

NB! Oleme pannud hetkel kõikide klientide perioodikaardid puhkusele ning sellega seoses oleme edasi lükanud ka kõik eesolevad perioodid. Palume Teil võtta meie administraatorite juures hetke aega ning vaadata oma perioodid ja nende alguskuupäevad üle.