Maitsev teadaanne!

Head sõbrad!

Maitsev teadaanne: kes veel pole jõudnud märgata, siis Tervise Paradiisi veekeskuse Paradiisi veekeskuse vastuvõtus on meil Fitshop.ee tootekapis müügil ka väga nõutud ja palavalt poodides tagaotsitud uued Pudix valgupudingud ja Max proteiinibatoonid  :)
 

  • Pudix valgupudingud on tervislikud vahepalad, millele ei ole lisatud suhkruid. Kõrge valgusisaldusega puding on suurepärane dieet-toode aktiivsetele inimestele. Väga madala süsivesikusisaldusega puding on maitsev ja viib keele alla. Pudix valgupudinguid võid nautida igal ajal ja igas kohas. Naudi meeldivaid maitseid, ilma et peaksid kartma üleliigsete kalorite pärast. 
  • Max Protein on piimašokolaadi kattega, maitsva glasuuri ning mõnusalt krõbeda sisuga spordibatoon, mis ei sisalda liigseid süsivesikuid ega rasvasid. Max Protein on valgubatoon inspireeritud populaarsete eellaste Nix-i ja Nax-i läbi. See on suurepärane valgurikas vahepala ja maitsev maius, millega ei pea kartma üleliigseid lisakilosid. Kõrge valgusisaldusega. Madala süsivesiku ja rasvade sisaldusega. Suurepärane asendus maiustele. Valgurikas vahepala enne või peale treeninguid.  Asenda magusad maiused tervisliku valgurikka spordibatooniga ning naudi maitseid ilma süümepiinadeta. 

Tooted sobivad sportlikult aktiivsetele ja tervisest hoolivatele inimestele ning kõigile, kes soovivad tervislikumat asendust tavalistele kõrge suhkrusisaldusega maiustuste vastu. 

Tule haara oma, enne kui otsa saab ja lase hea maitsta!

Teie Spa&Sport spordiklubi

Fast uued proteiinipudingud Pudix ja Max proteiinibatoonid - viivad keele alla!