RÜHMATREENINGUTE GRAAFIK

esmaspäev, 28. oktoober 2019 - pühapäev, 03. november 2019
Esmaspäev28. oktoober Teisipäev29. oktoober Kolmapäev30. oktoober Neljapäev31. oktoober Reede01. november Laupäev02. november Pühapäev03. november
07:00
08:00
09:00 Pilates

Pilates (Aeroobika) 09:00 - 09:55
Marge Rull
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 09:15 - 09:45
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

10:00 BodyPump

BodyPump (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 10:00 - 11:00
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 10:00 - 10:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 10:00 - 11:00
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

HeatFunc

HeatFunc (Aeroobika) 10:00 - 11:00
Laura Siimenson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 10:00 - 10:45
Eve Sartakov
Seda trenni pole võimalik broneerida

11:00 AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 11:30 - 12:15
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 11:30 - 12:15
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump+CXWORX

BodyPump+CXWORX (Aeroobika) 11:00 - 11:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Zumba

Zumba (Aeroobika) 11:00 - 11:55
Lucia Ašmarina
Seda trenni pole võimalik broneerida

12:00 CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 12:00 - 12:30
Ramil Lipp
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 12:10 - 13:10
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

13:00
14:00 VesilaudYoga

VesilaudYoga (Ujula) 14:00 - 14:45
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

15:00
16:00 STRONG

STRONG (Aeroobika) 16:30 - 17:30
Egle Vutt
Seda trenni pole võimalik broneerida

Fysioball

Fysioball (Aeroobika) 16:30 - 17:25
Marge Rull
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

17:00 Body Fatstep

Body Fatstep (Aeroobika) 17:40 - 18:35
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 17:15 - 18:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaCombat

AquaCombat (Ujula) 17:15 - 18:00
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump 45

Body Pump 45 (Aeroobika) 17:55 - 18:40
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 17:15 - 18:00
Eve Sartakov
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyCombat

BodyCombat (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 17:15 - 18:00
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 17:10 - 17:40
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaCombat

AquaCombat (Ujula) 17:15 - 18:00
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

STRONG

STRONG (Aeroobika) 17:50 - 18:50
Egle Vutt
Seda trenni pole võimalik broneerida

18:00 BodyPump

BodyPump (Aeroobika) 18:50 - 19:45
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 18:00 - 18:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyCombat

BodyCombat (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 18:15 - 19:00
Eve Sartakov
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 18:50 - 19:50
Laura Siimenson
Seda trenni pole võimalik broneerida

VesilaudHiit

VesilaudHiit (Ujula) 18:15 - 19:00
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Fatstep

Body Fatstep (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Ewe Alliksoo
Seda trenni pole võimalik broneerida

VesilaudHiit

VesilaudHiit (Ujula) 18:15 - 19:00
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaLatino

AquaLatino (Ujula) 18:15 - 19:00
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 18:00 - 18:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

19:00 AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 19:15 - 20:00
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 19:20 - 19:50
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 19:20 - 19:50
Ramil Lipp
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika) 19:00 - 19:55
Henri Daniel Ots
Seda trenni pole võimalik broneerida

20:00 BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 20:00 - 20:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 20:00 - 21:00
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Zumba

Zumba (Aeroobika) 20:00 - 20:55
Egle Vutt
Seda trenni pole võimalik broneerida

Pilates

Pilates (Aeroobika) 20:00 - 21:00
Marge Rull
Seda trenni pole võimalik broneerida

21:00
22:00
23:00