RÜHMATREENINGUTE GRAAFIK

esmaspäev, 10. august 2020 - pühapäev, 16. august 2020
Esmaspäev10. august Teisipäev11. august Kolmapäev12. august Neljapäev13. august Reede14. august Laupäev15. august Pühapäev16. august
07:00
08:00 Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 08:30 - 09:25
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

09:00
10:00 Body Pump 45

Body Pump 45 (Aeroobika) 10:00 - 10:45
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Combat

Body Combat (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

11:00 Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 11:15 - 12:10
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 11:15 - 12:10
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Zumba

Zumba (Aeroobika) 11:00 - 11:55
Lucia Ašmarina
Broneerimiseks pead sisse logima

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00 Body Fatstep 45

Body Fatstep 45 (Aeroobika) 16:30 - 17:15
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

17:00 Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 17:15 - 18:00
Ewe Alliksoo
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Fatstep

Body Fatstep (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Henri Daniel Ots
Seda trenni pole võimalik broneerida

Aqua Combat

Aqua Combat (Ujula) 17:15 - 18:00
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 17:40 - 18:35
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Aqua Aerobics

Aqua Aerobics (Ujula) 17:15 - 18:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

Zumba

Zumba (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Lucia Ašmarina
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 17:25 - 17:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

18:00 Aqua Aerobics

Aqua Aerobics (Ujula) 18:15 - 19:00
Ewe Alliksoo
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Combat

Body Combat (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 18:50 - 19:45
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 18:30 - 19:15
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Henri Daniel Ots
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaLatino

AquaLatino (Ujula) 18:15 - 19:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

19:00 Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 19:20 - 20:15
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Aqua Aerobics

Aqua Aerobics (Ujula) 19:15 - 20:00
Anu Taveter
Sündmus on tühistatud
Tühistatud

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 19:20 - 19:50
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 19:30 - 20:15
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika) 19:20 - 19:50
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

20:00 Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 20:00 - 20:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

21:00
22:00
23:00