RÜHMATREENINGUTE GRAAFIK

esmaspäev, 05. detsember 2016 - pühapäev, 11. detsember 2016
Esmaspäev05. detsember Teisipäev06. detsember Kolmapäev07. detsember Neljapäev08. detsember Reede09. detsember Laupäev10. detsember Pühapäev11. detsember
07:00
08:00 CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 08:30 - 09:00
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump+BodyBalance

BodyPump+BodyBalance (Aeroobika 1) 08:30 - 09:30
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

09:00
10:00 BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 10:00 - 10:55
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyCombat

BodyCombat (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Raido Ilp
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 10:45 - 11:30
Ewe Alliksoo
Broneerimiseks pead sisse logima

11:00 BodyPump+CXWORX

BodyPump+CXWORX (Aeroobika 1) 11:00 - 11:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

YOGAfunC

YOGAfunC (Aeroobika 1) 11:00 - 12:00
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

12:00 CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 12:00 - 12:30
Ramil Lipp
Seda trenni pole võimalik broneerida

Express BodyPump

Express BodyPump (Aeroobika 1) 12:35 - 13:05
Liina Orm
Seda trenni pole võimalik broneerida

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 12:15 - 13:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaLatino

AquaLatino (Ujula) 12:15 - 13:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 12:10 - 13:05
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 12:10 - 13:05
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

13:00 Lihashooldus treening

Lihashooldus treening (Aeroobika 1) 13:20 - 14:20
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

14:00
15:00 Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 15:00 - 15:55
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

16:00 BodyJam

BodyJam (Aeroobika 1) 16:30 - 17:25
Egle Vutt
Seda trenni pole võimalik broneerida

Fysioball

Fysioball (Aeroobika 1) 16:30 - 17:25
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

17:00 Fatburn

Fatburn (Aeroobika 1) 17:40 - 18:35
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Jooga

Jooga (Aeroobika 2) 17:30 - 18:30
Andres Adamson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 17:15 - 18:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 17:00 - 17:55
Liina Orm
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 17:15 - 18:00
Eve Sartakov
Broneerimiseks pead sisse logima

YOGAfunC

YOGAfunC (Aeroobika 1) 17:40 - 18:40
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

ShinDo

ShinDo (Aeroobika 2) 17:40 - 18:40
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 17:15 - 18:00
Eve Sartakov
Broneerimiseks pead sisse logima

Zumba

Zumba (Aeroobika 1) 17:00 - 18:00
Egle Vutt
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyCombat

BodyCombat (Aeroobika 2) 17:40 - 18:35
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 17:15 - 18:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 17:30 - 18:25
Egle Hanson
Broneerimiseks pead sisse logima

Military Circuit

Military Circuit (Aeroobika 1) 17:00 - 18:00
Ramil Lipp
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

18:00 BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 18:50 - 19:45
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 18:00 - 18:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyCombat

BodyCombat (Aeroobika 1) 18:10 - 19:05
Raido Ilp
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 18:15 - 19:00
Eve Sartakov
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 18:50 - 19:45
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 18:15 - 19:00
Eve Sartakov
Broneerimiseks pead sisse logima

Step

Step (Aeroobika 1) 18:10 - 19:10
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 18:15 - 19:00
Eve Sartakov
Broneerimiseks pead sisse logima

CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 18:40 - 19:10
Egle Hanson
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaLatino

AquaLatino (Ujula) 18:15 - 19:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Zumba

Zumba (Aeroobika 1) 18:15 - 19:10
Lucia Ašmarina
Broneerimiseks pead sisse logima

19:00 AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 19:15 - 20:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 19:20 - 19:50
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 19:20 - 19:50
Ramil Lipp
Broneerimiseks pead sisse logima

Pilates

Pilates (Aeroobika 2) 19:00 - 20:00
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 19:15 - 20:00
Ewe Alliksoo
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyJam

BodyJam (Aeroobika 1) 19:20 - 20:15
Egle Vutt
Broneerimiseks pead sisse logima

20:00 BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 20:00 - 20:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyJam

BodyJam (Aeroobika 1) 20:00 - 20:55
Egle Vutt
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 20:00 - 20:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 20:00 - 20:55
Liina Orm
Broneerimiseks pead sisse logima

21:00
22:00
23:00