RÜHMATREENINGUTE GRAAFIK

esmaspäev, 17. jaanuar 2022 - pühapäev, 23. jaanuar 2022
Esmaspäev17. jaanuar Teisipäev18. jaanuar Kolmapäev19. jaanuar Neljapäev20. jaanuar Reede21. jaanuar Laupäev22. jaanuar Pühapäev23. jaanuar
07:00
08:00
09:00 Pilates

Pilates (Aeroobika) 09:00 - 09:50
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

Shin Do

Shin Do (Aeroobika) 09:00 - 09:50
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

Les Mills Core 30

Les Mills Core 30 (Aeroobika) 09:15 - 09:45
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

10:00 Body Pump 45

Body Pump 45 (Aeroobika) 10:00 - 10:45
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

VesilaudHiit

VesilaudHiit (Ujula) 10:00 - 10:45
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Pump 45

Body Pump 45 (Aeroobika) 10:00 - 10:45
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Combat

Body Combat (Aeroobika) 10:00 - 10:55
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Les Mills Core 45

Les Mills Core 45 (Aeroobika) 10:00 - 10:45
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

11:00 Aqua Aerobics

Aqua Aerobics (Ujula) 11:15 - 12:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 11:15 - 12:10
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 11:15 - 12:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 11:00 - 11:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 11:00 - 11:45
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

Zumba

Zumba (Aeroobika) 11:00 - 11:55
Egle Vutt
Broneerimiseks pead sisse logima

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00 Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Fatstep 45

Body Fatstep 45 (Aeroobika) 16:40 - 17:25
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Fysioball

Fysioball (Aeroobika) 16:30 - 17:15
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

17:00 Body Fatstep

Body Fatstep (Aeroobika) 17:40 - 18:35
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 17:15 - 18:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Henri Daniel Ots
Broneerimiseks pead sisse logima

Aqua Combat

Aqua Combat (Ujula) 17:15 - 18:00
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 17:40 - 18:35
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 17:15 - 18:00
Kaire Külmhallik
Broneerimiseks pead sisse logima

Zumba

Zumba (Aeroobika) 17:00 - 17:55
Lucia Ašmarina
Broneerimiseks pead sisse logima

Aqua Aerobics

Aqua Aerobics (Ujula) 17:15 - 18:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Aqua Combat

Aqua Combat (Ujula) 17:15 - 18:00
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyPump

BodyPump (Aeroobika) 17:30 - 18:25
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

Fitbody

Fitbody (Aeroobika) 17:30 - 18:25
Marge Rull
Broneerimiseks pead sisse logima

18:00 Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 18:50 - 19:45
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Aqua Aerobics

Aqua Aerobics (Ujula) 18:15 - 19:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Combat

Body Combat (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Ewe Alliksoo
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 18:50 - 19:45
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 18:15 - 19:00
Kaire Külmhallik
Broneerimiseks pead sisse logima

Body Pump

Body Pump (Aeroobika) 18:10 - 19:05
Henri Daniel Ots
Broneerimiseks pead sisse logima

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Ewe Alliksoo
Broneerimiseks pead sisse logima

VesilaudHiit

VesilaudHiit (Ujula) 18:15 - 19:00
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

Aqua Latino

Aqua Latino (Ujula) 18:15 - 19:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 18:00 - 18:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

19:00 Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 19:15 - 20:00
Kaire Külmhallik
Broneerimiseks pead sisse logima

Les Mills Core 30

Les Mills Core 30 (Aeroobika) 19:20 - 19:50
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

Les Mills Core 45

Les Mills Core 45 (Aeroobika) 19:20 - 20:05
Kristel Kollamaa
Broneerimiseks pead sisse logima

20:00 Body Balance

Body Balance (Aeroobika) 20:00 - 20:55
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika) 20:00 - 20:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

21:00
22:00
23:00