RÜHMATREENINGUTE GRAAFIK

esmaspäev, 20. juuni 2016 - pühapäev, 26. juuni 2016
Esmaspäev20. juuni Teisipäev21. juuni Kolmapäev22. juuni Neljapäev23. juuni Reede24. juuni Laupäev25. juuni Pühapäev26. juuni
07:00
08:00
09:00
10:00 BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 10:00 - 11:00
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 10:00 - 10:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

11:00 BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 11:10 - 12:10
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 11:00 - 12:00
Egle Hanson
Broneerimiseks pead sisse logima

12:00 CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 12:00 - 12:30
Ramil Lipp
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 12:10 - 13:05
Egle Hanson
Broneerimiseks pead sisse logima

13:00
14:00
15:00
16:00 Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 16:00 - 16:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

17:00 Fatburn

Fatburn (Aeroobika 1) 17:40 - 18:35
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

YOGAfunC

YOGAfunC (Aeroobika 1) 17:40 - 18:40
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 17:15 - 18:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 17:00 - 17:55
Jaana Junson
Broneerimiseks pead sisse logima

18:00 BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 18:50 - 19:50
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening jõusaalis

Ringtreening jõusaalis (Jõusaal) 18:00 - 18:55
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

Vesijooks

Vesijooks (Ujula) 18:15 - 19:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyCombat

BodyCombat (Aeroobika 1) 18:10 - 19:05
Kristel Kollamaa
Seda trenni pole võimalik broneerida

Ringtreening vees

Ringtreening vees (Ujula) 18:15 - 19:00
Kaire Külmhallik
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 18:50 - 19:45
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

Military Circuit

Military Circuit (Aeroobika 1) 18:00 - 19:00
Kätlin Erkmann
Broneerimiseks pead sisse logima

AquaLatino

AquaLatino (Ujula) 18:15 - 19:00
Anu Taveter
Broneerimiseks pead sisse logima

19:00 AquaAerobics

AquaAerobics (Ujula) 19:15 - 20:00
Anu Taveter
Seda trenni pole võimalik broneerida

CXWORX

CXWORX (Aeroobika 1) 19:20 - 19:50
Egle Hanson
Seda trenni pole võimalik broneerida

20:00 BodyPump

BodyPump (Aeroobika 1) 20:00 - 20:55
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyJam

BodyJam (Aeroobika 1) 20:00 - 20:55
Ketri Künnapas
Seda trenni pole võimalik broneerida

BodyBalance

BodyBalance (Aeroobika 1) 20:00 - 21:00
Kätlin Erkmann
Seda trenni pole võimalik broneerida

21:00
22:00
23:00